MENIU

Komentarai (1) #išgyvenkLietuvoje, #Maldeikienė, Žiniasklaida ir aš

A. Maldeikienė dėl G. Kildišienės džipo kreipiasi į Lietuvos banką

Seimo narė Aušra Maldeikienė teigia, kad jei „Agrokoncernas“ automobilius išperkamosios nuomos būdu pardavinėja nuolat, gali būti, kad jis nesilaiko Vartojimo kredito įstatymo reikalavimų.

Siekdama išsiaiškinti, ar jos įtarimai pagrįsti, A. Maldeikienė kreipėsi į Lietuvos banko valdybos pirmininką Vitą Vasiliauską. „Viešai skelbiamos lengvojo automobilio išperkamosios nuomos sutarties tarp „Agrokoncerno“ ir su Seimo nare Greta Kildišiene susijusio asmens sąlygos suteikia rimtų abejonių, ar „Agrokoncernas“ laikosi Vartojimo kredito įstatymo nuostatų“, – rašoma žiniasklaidai išplatiname kreipimesi. A. Maldeikienė teigė, kad pagrindinis koncerno akcininkas Seimo narys Ramūnas Karbauskis viešai aiškina, kad parduoti išperkamosios nuomos sąlygomis automobilius su įmone nesusijusiems fiziniams asmenims yra įprastinė „Agrokoncerno“ įmonės praktika.

Tarkime, spaudos konferencijos Seime sausio 17 dieną metu jis sakė, jog „ tai yra normali praktika, išperkamosios nuomos sutartis, palūkanos ir visa kita, kaip priklauso, tokių žmonių, kaip Greta Kildišienė, mūsų verslo praktikoje yra šimtai tūkstančiai“.
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/a-maldeikiene-del-g-kildisienes-dzipo-kreipiasi-i-lietuvos-banka.d?id=73498632

Informacija LRS svetainėje: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=119&p_k=1&p_t=168618 

1 komentarai įraše "A. Maldeikienė dėl G. Kildišienės džipo kreipiasi į Lietuvos banką"

  1. Marius parašė:

    Turiu klausimą. Esu dirbęs įmonėje kuri išsimokėtinai pirko 2 automobilius iš kitos įmonęs, ar čia buvo įstatymo pažeidimas? Pardavėjas buvo šiaip kažkoks uabas, tikrai ne lizingo bendrovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *