MENIU

Komentarai (1) #išgyvenkLietuvoje, #Maldeikienė, Žiniasklaida ir aš

A. Maldeikienė. Politinės teisingumo laidotuvės

Tikrosios Naisių „darnos“ paveikslėliai Seime man būtų visiškai neįdomūs, jei anapus jų neatsivertų gilios Lietuvos žaizdos: žmonių pasimetimas, neviltis ir netikėjimas sąžininga politika.
Nueinate į parduotuvę ir matote kainas, kurios nebeturi jokio ryšio su jūsų gaunamu vidutiniu atlyginimu, tad esate priverstas taupyti net esminių poreikių sąskaita ir nebegydote dantų, vaikštote su seniai nebetinkamais akinių lęšiais, bijote, kad paauglys vėl išaugs batus?

Nuolat bandote sau atsakyti į klausimą, kodėl kiti išgyvena ir važinėja prabangiais automobiliais bei rėdosi gražiais kailinukais, nors jų pajamos, atrodo, nepalyginamai mažesnės? Svarstote, kaip kiti išgali tai, kas jums nepasiekiama?

Nesuprantate, kodėl nuolat girdėdami apie be perstojo augantį Lietuvos BVP, jau devyneri metai savo sąskaitoje matote tuos pačius skaičius, o įvertinę nuolat augančias būtiniausių paslaugų ir prekių kainas, suprantate, kad realus jūsų gyvenimo lygis smenga žemyn?

Atsakymą sudaro du žodžiai, kurie ir yra visų aštrėjančių Lietuvos politinių ir ekonominių problemų ašis — pajamų ir galimybių nelygybė, kurią savo ruožtu pagimdė itin gilus teisingumo stygius. Kokius žodžius dabar dažniausiai jums kartoja apgaulių farso herojai? Čia viskas teisėta.

Teisėta, teisinga ir garbinga

„Seimo narė laikosi visų įstatymų. […]. Negali Seimo narys naudotis kokiomis nors priemonėmis, kuriomis negali naudotis. Noriu pasakyti viena – Seimo narė naudojasi tuo, kuo ji gali naudotis teisiškai. Viskas“. „Seimo narė nepažeidžia jokių įstatymų, ji negali važinėti kokios nors įmonės automobiliu, jeigu ji neturi teisės. Negalima sakyti informacijos, kurios nesako pats žmogus“. „…šitas sandoris sudarytas su įmone, kuri susijusi su manimi. Jis visiškai teisėtas, visiškai atitinka visus reikalavimus, kurie vykdant taikomi išperkamąja nuoma“. „… pati Seimo narė gavo atsakymus, ar ji pažeidė, – ji nieko nepažeidė. Manau, kad Seimo narė pasielgė labai apdairiai, nes ji panaikino bet kokią abejonę dėl savo skaidrumo“.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/a-maldeikiene-politines-teisingumo-laidotuves.d?id=73491642

 

 

1 komentaras įraše A. Maldeikienė. Politinės teisingumo laidotuvės

  1. Marius parašė:

    Na, čia tamsta Aušra jau perlenketė. Jokiu būdu nesu balsavęs už Kildišienę, fyfos man nepatinka, prabangą demonstruojančios fyfos tuo labiau… bet važinėjimas svetimu visureigiu nėra pajamos. Antra, mokesčius ūkininkams (kaip ir kitoms kažkodėl tai priveligijuotų profesijų grupėms) nusistatė na tikrai ne Ramūnas Karbauskis pats sau. Tai ankstesnių seimų darbo brokas. Neteisingumą galite ištaisyti ir jūs pati pasiūlydama seimui pakeisti apmokestinimo tarifus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *