MENIU

Komentarai (5) #išgyvenkLietuvoje, #Maldeikienė

Bradauskas2 pasitraukė, turime naują BFK pirmininką


Valio!

Turime naują Biudžeto ir finansų komiteto BFK pirmininką. Juo tapo Stasys Jakeliūnas. Gaila, Žinoma, kad jau nebebus ministru, bet normalioje šalyje parlamentinė kontrolė vertinama rimčiau, nei vykdomoji valdžia. Ypatingai rimto Tautos atstovų darbo reikia tada, kai auga nelygybė, kuri graso ir Lietuvos, ir viso pasaulio ekonomikoms, pakirsdama jų galias.

Manau, kad ir mano aiškiai išdėstyta pozicija dėl ankstesnio pirmininko turėjo poveikį, juolab aš ją labai aiškiai pasakiau ir būsimam Premjerui, ir kai kuriems Žaliųjų ir valstiečių frakcijos nariams.

#atebradauskai

5 komentarai įraše "Bradauskas2 pasitraukė, turime naują BFK pirmininką"

 1. Julius parašė:

  Man neramiau tai, kad ju paciu teigimu jis paskirtas komiteto pirmininku todel, kad nera reikiamos kvalifikacijos zmoniu ju tarpe.
  Tuomet kyla dvejones del to kas gi uzims finansu ministro kede.

 2. Lee parašė:

  Tikrai puiku,tikrai ne be Jūsų pagalbos,vyksta teigiami pokyčiai.Keliu kepurę ir dėkui,kad dirbate.

 3. Marius parašė:

  Tai katastrofa. Valstiečiai jau pradeda blūdyti, net nepradėję dirbti, o jau klaidos, viena po kitos – tai mano nuomonė. Net ne todėl kad Jakeliūnas komiteto pirmininkas, jis turėjo, tiesiog privalėjo būti finansų ministru, nes tai vienintelis žmogus parašęs fiundamentalų darbą apie 2008-09 metų finansinę krizę Lietuvoje. O tai reiškia kad bus galima išvengti panašių klaidų, per sekančia krizę, o ji bus. Lietuva nėra normali šalis, tad biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas visada bus menkesnio kalibro žmogus nei finansų ministras. Rūpūs miltai, buvau nusiteikęs, kažkaip ramu buvo kai žinojau, kad finansų ministru bus siūlomas Stasys Jakeliūnas, kaip žadėjo per rinkimus. Kas tada bus finansų ministras?
  P.S. Belieka tikėtis, kad Karbauskis realiai pertemps valdžios centrą iš vyriausybės į parlamentą. Nors tuo žiauriai abejoju, be konstitucijos pataisų tai neįmanoma atlikti.

  • Dovydas parašė:

   Ar bent skaitei tą Jakeliūno parašytą “fundamentalų darbą”? Nieko ten fundamentalaus nėra. Tai ne finansų analitiko, o žurnalistinio stiliaus straipsnelių rinkinys apie tai, kaip Kubilius nuvarė Lietuvą. Šiek tiek aukščiau virš geltonosios spaudos, bet nedaug.

   • Marius parašė:

    Kiaulių su jumis kartu neganiau, tad prašau kreiptis įvardžiu “jūs”. Taip, skaičiau. Taip, fundamentalus darbas, nes kitų panašaus apimties darbų nėra, ir autorius primena kaip buvo duodami įspėjaimai apie gręsiančią krizę, bet Lietuvoje niekas nereagavo. Dabar klausiu jūsų, ar skaitėtė knygą jūs pats? Nes jūsų teiginys, kad knygoje kaltinamas išimtinai Kubilius yra paprasčiausia netiesa. Nieko panašaus ten nėra. Kaltinami visų pirma Lietuvos bankas su Reinoldijumi Šarkinu, premjerai Brazauskas ir Kirkilas, apskritai ta valdžia buvusi 2004-2008 metais kuri neprižiūrėjo skandinavų bankų. Kubilius kaltinamas tik dėl pasirinktų metodų krizės pasekmėms šalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *