MENIU

Komentarai (1) #išgyvenkLietuvoje

R. Masiulis: “Tas tradicinis sovietinis priėjimas prie lovio. Priėjau, tai ir naudojuosi”

Sekmadienį Lryto LT laidoje 24/7 matėme puikų reportažą, kurio pradžioje išgirdome susisiekimo ministro citatą pasakytą anksčiau, kai jis piktinosi „Lietuvos geležinkelių“ „ponais“. Citata – šio įrašo pavadinime. Kartojame, susisiekimo ministras apie Lietuvos geležinkelius: “Tas tradicinis sovietinis priėjimas prie lovio. Priėjau tai ir naudojuosi” .

Vis dėlto pasisukus reikalams ir atsivėrus galimybėms, tas pats R. Masiulis naudojosi privilegijomis Santaros klinikose, kas ir parodyta minėtame reportaže. Laidos vedėjui R. Masiulis pats prisipažįsta, kad jis be eilės, lydimas Vilniaus Santaros klinikų vadovo, gavo sveikatos priežiūros paslaugas.

Vis dėlto dabar juokingiausia net ne tai. Šiandien sulaukiau sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos atsakymo į ankstesnę užklausą, kur domėjausi, ar jam žinoma, kas iš ministrų kabineto narių naudojasi sveikatos paslaugos paslaugomis be eilės. A. Verygos atsakymą rasite čia. Stipriausia vieta (cituoju): Atsakydamas į jūsų 2018 m. vasario 26 dienos paklausimą informuoju, kad kreipėmės į finansų ministrą Vilių Šapoką ir susisiekimo ministrą Roką Masiulį dėl galimo jų naudojimosi tarnybine padėtimi gaunant medicinos paslaugas Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose ir gavome abiejų ministrų patvirtinimą, kad jie tokiomis privilegijomis nesinaudoja“.

Taigi, sveikatos apsaugos ministro atsakymai rodo, kad arba jis nieko neklausė R.Masiulio ir parašė, kaip „gražiau“, arba R. Masiulis jam pamelavo (labai keista, žinant, kad jau viešai prisipažino).

Telieka kreiptis į abu ministrus ir paraginti bent jau derinti atsakymus. Nors geriausia būtų, kad savo kompetencijų rėmuose kiekvienas ministras užkardytų bet kokias terpes privilegijoms formuotis. Nesvarbu, sveikatos apsaugoje ar geležinkeliuose, nes kol kas galima tik pasakyti, jog nauji vadai dar nereiškia naujos elgsenos.

1 komentaras įraše R. Masiulis: “Tas tradicinis sovietinis priėjimas prie lovio. Priėjau, tai ir naudojuosi”

  1. Marius parašė:

    Mane tokie masiuliai tai kniste užknisa. Na ką, Skardžius taip išeina buvo teisus pavadinęs Roką Masiulį profesionaliu manipuliatoriumi ir sukčiumi. Tas kas meluoja smulkmenuose, meluoja ir dideliuose dalykuose. Maža to mulkis, taip susimauti lygioje vietoje reikia sugebėti. Na rimtai galėjo gi sakyti: ok, suklydau, naudojaus, bet aš ne vienintelis, tai įprasta praktika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *