MENIU

Komentarai (2) #darbasTaryboje, #išgyvenkLietuvoje

Metiniai UAB Grinda rezultatai

Džiaugiuosi, kad ir mano darbas, kai pusantrų metų Vilniaus Taryboje pirmininkavau „Grindos“ stebėtojų tarybai, davė realius rezultatus. Nebeaiškinkit dabar man, kad nieko negalima padaryti su valstybinėmis įmonėms. Galima. Reikia išmesti visokius į kėdę įsitvėrusius veikėjus ir užsukti jų susikurtus pinigų plovimo kranelius. Ir tada reikia itin rimtai ieškoti naujos komandos ir suteikti jai galimybę veikti.

„Grinda“ — tikrai geras tokio bendro stebėtojų tarybos ir administracijos veikimo pavyzdys. ypatingai reikia padėkoti VMS Administracijos direktorei Almai Vaitkunskienei, kuri tikrai labai daug padėjo stebėtojų tarybai, kad situacija pasikeistų. Tikiuosi, jog Vilniaus meras Remigijus Šimašius nepamiršo jai padėkoti. Asmeniškai jo pagalba buvo tikrai minimali.

Kai renkate miesto tarybos atstovus, pagalvokite, ar jie sugebės rasti sąžiningų nebūtinai ir partinių žmonių, kurie nori gyventi kitokiame mieste.

Apie „Grindą“ jau prieš porą metų buvau rašiusi: http://bit.ly/2kRq3vN; http://bit.ly/2ltMxk7 ; http://bit.ly/2kpAHqj.

Grindos ataskaitą rasite: http://www.vilnius.lt/index.php?1485898250

 

2 komentarai įraše "Metiniai UAB Grinda rezultatai"

  1. Linas parašė:

    Vilniečio didelis Dėkui už Jūsų darbą Vilniaus Taryboje….

  2. Mauras parašė:

    o koks motyvas stumti savivaldybės įmonę į konkurenciją su privačiu verslu planuojant teikti daugiabučių namų administravimo veiklą

    Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/vilnieciai-daugiabucio-administratore-gales-rinktis-grinda.d?id=73507578
    ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *