MENIU

Komentarai (1) #išgyvenkLietuvoje, #Maldeikienė, Žiniasklaida ir aš

A. Maldeikienė daro išvadą, kad R. Karbauskis melavo

Lietuvos bankas patvirtino, kad Ramūnas Karbauskis spaudos konferencijos metu sakė netiesą, informuoja Seimo narė Aušra Maldeikienė.

„Atsakydamas į mano sausio 19 dienos užklausimą, Lietuvos bankas paneigė sausio 17 dieną spaudos konferencijos metu Seimo nario Ramūno Karbauskio viešai paskleistą informaciją, kad išperkamoji automobilių nuoma su įmone nesusijusiems fiziniams asmenims yra įprastinė įmonės „Agrokoncernas“ įmonės praktika“, – pirmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ parašė A. Maldeikienė.

Ji priminė, kad spaudos konferencijos Seime sausio 17 dieną metu R. Karbauskis tvirtino, kad „tai yra normali praktika, išperkamosios nuomos sutartis, palūkanos ir visa kita, kaip priklauso, tokių žmonių, kaip Greta Kildišienė, mūsų verslo praktikoje yra šimtai tūkstančiai“.

Tačiau Lietuvos bankas teigia, kad jis gavo įmonės paaiškinimą, jog 2016 metų vasario 10 dieną sudaryta ir 2017 metų sausio 17 dieną nutraukta pirkimo-pardavimo išsimokėtinai sutartis buvo vienkartinė ir tokio pobūdžio sutarčių su fiziniais asmenimis įprastinėje savo veikloje „Agrokoncernas“ nesudarinėja. Pagrindinė šios bendrovės veikla yra prekyba trąšomis ir kitomis žemės ūkio veiklos priemonėmis ir paslaugomis.

„Išnagrinėjęs „Agrokoncerno“ pateiktus paaiškinimus bei informaciją, susijusią su bendrovės veikla, Lietuvos bankas teigia, jog neturi pagrindo laikyti šios įmonės vartojimo kredito davėju. Tuo pačiu, paneigiama ir R. Karbauskio melaginga informacija, jog bendrovė vykdė nuolatinę išperkamosios nuomos veiklą“, – teigė A. Maldeikienė.

Delfi.lt straipsnis http://bit.ly/2kiWa6V .

1 komentaras įraše A. Maldeikienė daro išvadą, kad R. Karbauskis melavo

  1. Marius parašė:

    Na, Karbauskis sakė šimtai ir tūkstančiai tokių sutarčių. Naudojo jungtuką IR kiek pamenu, bet gal klystu, bet ne čia esmė. Esminis klausimas čia: kodėl žurnaliūgos iš karto daro kategorišką išvadą, kad melavo? Melas – sąmoningas tiesos nesakymas; žmogus žino kaip yra, bet sako netiesą arba apsimeta kad nežino tiesos, va tada tikrai yra melas. Kodėl Karbauskis negalėjo šnekėti apskritai? Juk įmonė prekiauja nuo trąšų iki kombainų, neabejoju kad daugybė klientų atsiskaito ne iš karto, o išperkamosios nuomos būdu. Tad tikrai yra šimtai ir tūkstančiai klientų, ir Karbauskis negali žinoto kokie pas kiekvieną klientą yra sutarties niuansai. Juk jis nesakė taip: tokių klientų kaip Kildišienė t.y. besinuomojančių tokiomis pat sąlygomis 1:1 yra tūkstančiai. Kalbėjo gi nesukonkretindamas. Kur čia melas? Nesuprantu viso šio iš piršto laužto skandalo esmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *