MENIU

Komentarai (3) #išgyvenkLietuvoje, #išsaugokgalvą

#idiotizmasgoesahead

Yra muzikos, kurį padeda pergyventi nes visas tas nesąmones, kurias kasdien išgirsti Seime. Šiandien vakare šio kūrinio klausysiuosi Filharmonijoje. https://www.youtube.com/watch?v=jZL3POaATn8

Jaunieji valstybės viceministrai (ir išskirtinai toks jaunas socdemas Ramūnas Burokas – plačiau galite apžiūrėti https://ukmin.lrv.lt/…/struktura-i…/vadovybe/ramunas-burokas) šiandien Europos reikalų komitete pristatinėjo Nacionalinę reformų darbotvarkę ir Tarybos 2016-2017 metų rekomendacijų Lietuvai įgyvendinimo apžvalgą.

Tokio bullshito seniai neskaičiau. Sovietinių laikų partijų programos buvo geriau suredaguotos ir logikos ten buvo daugiau.
Salėje sėdėjo visa eilė jaunų kostiumuotų biurokratų ir visi vaidino, kad žino, ką kalba. Nė vienas (NĖ VIENAS), net man išties labai simpatiškas ūkio viceministras, nesugebėjo logiškai pasakyti, kokios problemos, kas vyksta, kodėl nesiseka vienas ar kitas veiksmas. Kaip žemiausio lygio sovietiniai komsomolo vadukai iš rajoninio centriuko jie kartojo nesąmones, nuoširdžiai tikėdami, kad kažkokių penktos eilės klerkų sukurpti tekstai apie nieką, kurio jie patys nė neskaitė, taip ir liks neskaityti, o visi kartu susėdę pažaisime, kad žinome, apie ką kalba.

Bet aš skaitau. Manau, perskaitė ir Andrius Kubilius. Kuris irgi buvo piktas.
Arogancija, primityvumas, nesuvokimas, ką veiki, ir tuščias žvilgsnis, kuriuo po salę dairėsi Ramūnas Burokas man buvo visos Butkevičiaus valdymo eros apoteozė. Ir deja, dabartinio kabineto veidas taip pat. Kuo toliau, tuo labiau tyčiosiuosi iš tokių Skvernelio komandos nesąmonių.
Ką gi – tiesiai šviesiai! – nustokit ėsti mūsų pinigus. Ir pradėkit mąstyti, jeigu turite kuo.
Gintautas Paluckas laimėk tuos rinkimus ir išmesk tą mirusį pataikūnų-karjeristų gaivalą. Tai ne politika. Tai pezėjimas, į kurį tauta atsako emigracija.
O dabar kelios citatos: „įvertinti kokybinius viešųjų išlaidų sričių rodiklius, rengiant 2017 metų Valstybės biudžeto ir Valstybinio socialinio draudimo fondų biudžetų projektus ir planuojant bei paskirstant asignavimus siekiama pagerinti švietimo, sveikatos apsaugos ir socialinės apsaugos sričių rezultatų kokybinius rodiklius, neviršijant nustatytų išlaidų ribų ir laikantis apribojimų biudžeto balansui“. Supratot??? Ir (va mums, kvailiai emigruojantys !) – „Įgyvendinta“.

Ir tokiu stiliumi ir tokiu protu 18 plius 24 psl.
Psio, kaip sako vienas mano Fb draugas. Jie jau įsisavino. Ir visos jų žmonos tuo pat metu.
O dabar muzika, kuri turi išvalyti sielą po tokių politinių lavonų kalbų ir raštų .

3 komentarai įraše "#idiotizmasgoesahead"

 1. scania parašė:

  Tai ne idiotizmas. Tai baisiai gudrus būdas prisikimšt pinigines.
  Darbą „vykdo“, rezultatų – 18 puslapių. Viskas visiškai legalu. Joks prokuroras neįrodys jokios nusikalstamos veiklos.
  Tai menas vogti ir už tai gauti ordinus, postus ir valstybinius užsakymus auksiniams šaukštams.
  #siaubaskokiegudrūs 😉

 2. Marius parašė:

  Šita valdžiažmogių naujakalbė manęs senai nebestebina. Ji jau kokius15 metų vyrauja Lietuvoje. Sugėbėčiau ir aš taip vapalioti niekus su rimta veido išraiška. Taip, Butkevičiaus laikais ši šūdmalystė tikrai pasiekė naujas aukštumas, bet ne jie pradininkai. Jokiu būdu nenoriu jų teisinti. Už visą šitą socdeminį mėšlą niekada nesu balsavęs, nes jokio socialdemokratizmo pas juos nėra.

 3. Mauras parašė:

  vietine naujakalbe užkištų puslapių dauginimo kultūra ministerijose klesti seniai, ją puikiai perėmę bile ką šnekantys sosdemų berniukai intelekto nesubjaurotais veidais jau seniai nestebina, o ir dauguma jaunosios kartos paviršutiniškumu apskritai. Keista, kad tokia jaunoji nomenklatūra ten įtaisoma ir puikiai klesti, bet čia jau sisteminių partijų evoliucijos rezultatas, vien gamtos klaida nepavadinsi, nes juos toleruoja visuomenė, o toks bukesnis ar gudresnis tarpsluoksnis egzistuoja visur. Kad kas nors ką nors sosdemų ratelyje išmes, nelabai tikisi. Linkiu kantrybės, nervai tai ne valdiški, nebent taip pasikraunate energijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *