MENIU

Komentarai (6) #išsaugokgalvą

128,98 eurų už vieną A. S. Nausėdos žodį arba „Žiniasklaidos“ ašaros

Kai klausiate savęs, kodėl gyvename it kreivų veidrodžių karalystėje, galite drąsiai besti pirštu į žurnalistus. Visus be išimties žurnalistus, net ir tuos, kuriuos tikrai gerbiu, kaip tarkime Rytas Staselis, Indrė Makaraitytė ar Viktoras Jakovlevas. Net šie rimtieji nedrįsta tramdyti savo protą praradusių ir vulgarume paskendusių kolegų, tai iš esmės paskęsdami pirmųjų mele. Laikas neleidžia labai plėtotis, bet vakar rašiau apie vadinamojo „Vakarų ekspreso“ kliedesius, o šiandien siautėja (atidirbinėja?) jau kitas tos pačios Mažosios Lietuvos leidinukas.

2018 metų sausio 26 d laikraštyje „Šilutės naujienos“ rubrikoje „Seimo nario tribūna“ straipsnyje skambiu pavadinimu „A.S. Nausėdos prašoma tramdyti A. Maldeikienę, nedidinti mokesčių, o rusniškius iškeldinti iš salos“, rašoma, kad „įvairiausių nuoskaudų dėl dulkėtų, išklampnotų ir neapšviestų kaimo gyvenviečių gatvių ir keliukų, permirkusių pievų ir pasėlių, per mažų pieno kaimų, kaimo verslui išaugusių mokesčių išklauso Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, su padėjėju Valentinu Dyleriu važinėdamas į susitikimus su Šilutės savivaldybės gyventojais visose seniūnijose“.

A.S. Nausėdai sunku klausyti tokių baisių kalbų, bet žmogus priverstas ginti visus nuo maldeikienės „šmeižto“, tad norėdamas bent kiek pamaloninti žmones kiekvieno susitikimo metu A.S. Nausėda padovanoja seniūnams po Lietuvos valstybinę vėliavą.

Dabar apie skaičius, kurių esą neišmano visus „vargšiukus“ šmeižianti (?) Maldeikienė.

Taigi, A.S. Nausėda yra vienas iš Seimo narių ūkininkų. Žmogus deklaravęs turto už 230 tūkst. eurų ir beveik 94 tūkst. eurų pajamų (2015 m. duomenys) ir sumokėjęs mokesčių (net!) …. 2029 eurus (arba 2,16 proc.). Maldeikienė pajamų gavo tris kartus mažiau, o jos vien GPM (neskaitant Sodros) mokesčiai net 5 (PENKIS) kartus didesni ir daugiau nei tūkstančiu eurų viršija vargšelio ūkininko Nausėdos sumokėtus mokesčius. Tad klausimas, kodėl ir ką maldeikienė šmeižia, jeigu ji tik primena skaičius????

A. Maldeikienė dar gali priminti ir kitus skaičius.

A.S. Nausėda yra žmogus, kuris per tris Seimo sesijas (daugiau kaip metus) kalbėjo du kartus. Viena tų kalbų buvo tokia: „kažkas neveikia mano“ (būtent taip tie trys žodžiai ir buvo pasakyti, kaip matome 2017 metų rugsėjo 10 dienos stenogramoje). Kol dar kažkas jo veikė 2016 gruodžio 22 dieną p. Nausėda pasakė ilgoką 68 žodžių ir 5 sakinių (3 kart joje pakartotas žodis „ačiū“) kalbą: „Ačiū, gerbiama pirmininke. Ačiū. Atsižvelgiant į tai, kad jau daug metų valstybei nuosavybės teise priklausantiems melioracijos statiniams rekonstruoti ir remonto darbams atlikti (investicijų projektams įgyvendinti) lėšos neskiriamos bei nėra galimybių visa apimtimi skirti lėšas Melioracijos programai įgyvendinti, numatyti lėšas socialinės infrastruktūros (kelių, tvenkinių, polderių) bendrojo naudojimo melioracijos statiniams rekonstruoti. Ačiū, pirmininke. Kadangi šį rytą mūsų frakcijoje buvo išsakyti svarūs argumentai, tada, aš manau, būtų tikslinga atidėti kitiems metams.“

Šis 71 žodis vien parlamentinių lėšų (neskaitant algos) mokesčių mokėtojams kainavo 9158,14 euro. Po 128, 98 eurų už vieną žodį.

Pamario žemdirbiai, ko jūs skundžiatės, kad esate neturtingi???? Jūs gi milijonieriai, jeigu tiek mokate.

Ta pati maldeikienė Seimo salėje kalbėjo per 40 kartų, o jos parlamentinės buvo du su puse karto mažesnės. Va kas atsitinka, kai nedovanoji už 760 eurų vėliavų seniūnams.
Galiu tęsti ir tęsti. Bet gal paskaitykite patys ir pagalvokite, ar tikrai šios šalies ūkininkai verti Seime tik tokių apgailėtinų atstovų.

Nors – A.S. Nausėda žmogus gal ir ne visai kvailas. Štai vien žiniasklaidai jis pernai paklojo 2415,48 eurų: mažiau, nei automobiliui, kuris mokesčių mokėtojams kainavo 4372,23 eurų, bet nupirkti Sigitą Grinčinaitį veikiausiai užteko. Rašė žmogus daug, rašė ir jo širdis sopėjo, kaip baisiai maldeikienė žmonių nemylėjo.

Iki rytojaus.

6 komentarai įraše "128,98 eurų už vieną A. S. Nausėdos žodį arba „Žiniasklaidos“ ašaros"

 1. sigitas parašė:

  gerai cia pasakete ,reik traukt juos tokius darmaedus ir viesinti ju darbus o tai sventieji atrodo .Palaikau jus kovokit iki galo mes su jumis.

 2. Mauras parašė:

  viena akis badanti logikos klaida – ne salėje pasakytų žodžių, kaip dėlioja p.Aušra, ar pateiktų įstatymų projektų skaičius, kaip bando teigti Rita Miliūtė, yra ir turi būti šiaip gan sudėtingos Seimo nario veiklos/rezultatų matas. Tačiau prie tokios, be galo suprimityvinančios suvokimą kokias funkcijas atlieka ir kam reikalingi Seimo nariai, logikos bando vesti tiek autorės kiekvieno žodžio vertinimas parlamentinės veiklos eurais, tiek Miliūtės lyginimas išlaidų žiniasklaidai su pateiktų projektų skaičium. Pastarajai nesvarbu nei projekto apimtis, nei poveikis, nei galimybė, kad ne vien aktyvizme teikiant įstatymų pataisas/projektus yra Seimo nario darbo esmė. Seimas gamina žodžius iš tribūnos, ir kepa teisės aktus, ir nėr čia ko gilintis? Jei tai atleistina Miliūtei, tai ne profesorei.

  Juolab kad autorė pati yra rašiusi, kiek teisės aktų priima LT, o kiek EE ar UK parlamentas per metus. Ar tai, kad mūsų Seimas barbės devyndarbės, arba koks gražulis taukštų neužsičiaupdamas, ką nors sako apie kokybę ar vertę? Deja, ne.

 3. Aušra Maldeikienė parašė:

  tamsta jau kelintą kart demonstruojate absoliutų kurtumą stiliui. Pradėkit skaityti knygas. Skiriat prozą nuo poezijos? To betrūko, kad aš rimtai
  rašyčiau apie kažkokį nausėdą. Beje, prašau pasirašyti savo vardu, o moralizuoti žmonai.

 4. Mauras parašė:

  Ačiū, tik knygų ir feljetonų paskaityti galiu kitur, o čia ateinu ieškodamas ko nors dalykiško, kas keltų Seimo lygio-Lietuvos masto problemas, griautų mitus, padėtų adekvačiai suvokti reiškinius ir keltų minčių kaip spręsti, kaip keisti mąstymą ir gyvenimą. Stilius gerai, tik kai nebelieka turinio, primena (neįsižeiskite) Valinską, kuris žadėjo, kad “bus linksma”, bet visai ne to tikiuosi iš Seimo nario. Beje, puikiai suprantu, kad mano lūkesčiai Jūsų niekuo neįpareigoja, aš čia tik praeivis.

  Mano vardas neturi nieko bendra su mano nuomone ar teiginiais, todėl leisiu sau į šį prašymą neatsakyti. Jei visi pradės reikalauti pasirašinėti savo vardu, viskas taps nuobodžiai politkorektiška, kas visai ne Jūsų stiliuje beje. Žmona savo atsiima, nesirūpinkite 🙂

  • Aušra Maldeikienė parašė:

   atsakymas geras. Užskaitau. Bet rimta problema šiuo klausimu buvo spaudos konferencijoje 8 dieną Seime. Čia buvo šiaip pašmaikštavimai surašyti per pietų pertrauką geriant kompotus. 🙂

 5. Aušra Maldeikienė parašė:

  atsakymas geras. Užskaitau. Bet rimta problema šiuo klausimu buvo spaudos konferencijoje 8 dieną Seime. Čia buvo šiaip pašmaikštavimai surašyti per pietų pertrauką geriant kompotus. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *