MENIU

Komentarai (2) #išsaugokgalvą

Back in the U.S.S.R ?

#BackintheUSSR #1937

Mane jau tikrai užkniso, kad saugumo tarnybos kuria politinę darbotvarkę. Kaip kokioje SSRS.

Kreipiuosi į tuos, kuriuos vis dar gerbiu… Stabdykime kgbistio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą.

Visa šita nesibaigianti pletkų drama, kuriai diriguoja VSD ir, gal būt, prezidentūra yra apgailėtinas politikos nebuvimo Lietuvoje rezultatas.

Kai neturi smegenų suformuluoti jokios originalesnės idėjos, o PR berniukų ir mergaičių šūkiai apie algą, kuri bus padidinta tiek, kiek per metus išleidi pietums (taip tikrai toks šūkis buvo tarp LLS “minčių”) formuoja “politinę” dienotvarkę. Tad belieka verkti Delfi TV, kaip šiandien darė Remigijus Šimašius ir Aušrinė Armonaitė. Šiaip tai naivumas ir stumdymasis tarpusavyje nėra politika. Kaip žmonės, kurie deklaruoja esantis liberalai, turėjote pasakyti, kad Lietuva negali būti valdoma kgb metodais mėtant kompromatus, kurie neaišku, kaip sukurpti. VSD darbas nėra sekti žurnalistus ir politikus ir tada, kai kažkam prireikia, mėtyti teisiškai neįvertinas pažymas.

Jūs prieš teisinę valstybę, liberalai? Ne tai baisu, kad jūsų tarpe buvo tokių, kurie bendravo su verslininkais, kiek tai, kad jūs nesuvokiate politinės sąrangos struktūros ir prioritetų. Ir neskaitote Konstitucijos. Gėda.

Gėda ir už Gintautui Paluckui, kuris džiaugiasi ne naujomis idėjomis, adekvačia, o ne be mokslinio pagrindo sukurpta mokesčių sistemos kritika, o tuo, kad esą jo atskilusi dalis švaresnė, nei likusi (kaip prastoje eilinių pikulių santykių dramoje). Visi turite tą pačią istoriją ir ji grįsta melu jau vien todėl, kad jums vadovavo toks Algirdas Butkevičius suklastojęs net savo disertaciją ir menininkų kalnelyje palaidojęs savo alkoholio aptemdytą avarijoje žuvusį sūnų.

Gėda už konservatorių jaunimą (visokia dagių šušera jau ir šiaip patikėti neįmanoma – spardys kiekvieną kenčiantį žmogų, jei tik tas yra moteris). Bet kur jaunimas, kodėl nestabdote kgbistinio VSD siautėjimo? Džiaugiatės, kad kol kas puola ne jus? Tik tiek esate verti Gabrieliau Landsbergi? Ką ta Tavo ranka ant širdies reiškia? Meilę sau, ar beapeliacišką pagarbą savo Tėvynei ir jos Konstitucijai?

Tikslas NIEKADA nepateisina priemonių, nes taip gimsta stalinizmas ir hitlerizmas. NIEKADA. Priemonės galiausia suformuoja rezultatą. Dabar brėžiama šantažu, melu ir oponentu juodinimu formuojama Lietuva. Lietuva be minčių, bet Lietuva sukurpta iš juodo šantažo ir visokių kubilienių įsivaizdavimo, kad jau jų statusas leidžia joms menkinti eilinius šios šalies žmones. Ta atskirties, ponų ir vergų Lietuva turi būti naikinama, o dabar visokios VSD tą atskirties Lietuvą tik dar labiau stiprina. O jūs, jauni, atrodytų protingi ir išsilavinę, tylite?

Kaip šlykščiai visi išsižadate Tomo Dapkaus, į kurio laidas jums visiems buvo garbė patekti. Nebuvau kokia Tomo draugė, bet kelis kart jis mane kvietė ir tai buvo vieni adekvatesnių pokalbių su šiaip jau tikrai silpnoka žurnalistų bendruomene. Toje vargo vakarienėje jo klausimai turėjo bent jau loginį pagrindą. Ir toliau bendrausiu, nes nesu valdoma jokių VSD pažymų.

Apie kiekvieną galima prirašyti niekų, kai šalis neturi žurnalistų, kurie tikrintų, kokiuose kabinetuose gimta visos tos rašlaivos ir kodėl jos gimsta. Jaunieji žurnalistai, pakilkit ant kojų, nebeklūpėkit. Turėkit ambicijų – ieškokit tiesos, o ne numestų popierių, kurių vertė teisiškai nulinė.

Kviečiu savo tautą užsiimti politika. Kviečių prisiminti, jog politika yra didžiųjų sutarimų erdvė ir mąstymo laukas ir jai negali diriguoti policinio mąstymo pašlemėkai ir žmonės, kurių kinkos dreba laukiant naujos melo, purvo ir demagogijos porcijos.

Mieli jaunieji mano tautos žmonės, pasiųskit jūs toli toli baimę ir visokius kgb metodais valdomus pasaulius.

2 komentarai įraše "Back in the U.S.S.R ?"

 1. JOO parašė:

  Ką jaunimas gali sukurti naujo, jei universitetuose dėsto įslaptinti buvę KGB agentai. Kas iš to, kad liberalai jauni, bet jie tik vogti išmokę. Kaip jie puolė bent kiek vakarietiškai mąstantį ir sakantį tiesą Guogą, kai jį ketino rinkti partijos pirmininku.

  • Marius parašė:

   Na jau baikit gąsdinti tuo KGB ir užsimaskavusiais agentais.Tai juknevičienių ir kitų konservatnikų lygio problemos aiškinimas, jie iš savo sugedimo pozicijų bando aiškinti. Net grynai matematiškai tų buvusių KGB agentų buvo mažuma, ir dabar jie yra solidaus amžiaus ir universitetuose jau nebedėsto, pensijoje jau. Čia jau lietuvio būdo problema. Tyrimai rodo kad lietuviai yra žmonės be empatijos. Lietuviai nesupranta, kad kai iš pradžių mušą kitokį, tebūnie liberalius nevykėlius, suprask taip ir reikia, gi jie nevykėliai, lietuviai nesupranta kad vėliau muš juos pačius. Čia jau amžių žmonijos patirtis: blogis ima viešpatauti tada kai geri žmonės tyli.

   Ir niekaip negaliu pavadinti Guogos vakarietiškai mąstančiu. Rūpūs miltai, man buvo baisu kaip kartiožnikas (kur čia tas vakarietiškumas?) tapo liberalų vadu, o kai pradėjo šnekėti apie naujų bažnyčių statybas, na tai išvis – davatkų davatka. Masiuliai, auštrevičiai, gentvilai juk juose nieko liberalaus nėra. Labai liberalu kai Gentvilas tapo uosto direktoriumi vien todėl kad jau iš anksto buvo aišku kad jis laimės? Pasižiūrėkite kaip jie aiškinasi per TV dėl MG Baltic: nieko nežinojau, aš tada nebuvau valdyboje ir pan. Aha, nieko nežino… Net negaliu patikėti kad koks Kurliandskis nieko neužsiminė apie “dovanėlę” Masiuliui. Na netikiu. Liberalai ir MG Baltic silpni ir mėmes, tad didelė pagunda kai kam pasirodyti teisuoliu na ir sumalti į miltus. Tikrai nepatinka MG Baltic įsigalėjimas alkoholio pramonėje ir žiniasklaidoje (beje iš čia ir puolimas prieš Karbauskio ir Verygos alkoholio draudimus), bet kai jau MG Baltic paverstas vos ne demonu siekiančiu užvaldyti Lietuvą, na tai jau absurdas. Aha, 12 metų buvo pakenčiami, o dabar bac! – blogis, absoliutus blogis. VSD užsiima Grybauskaitės munduro balinimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *