MENIU

Komentarai (12) #išsaugokgalvą

Nesikapanojęs mėšle neužauginsi… mąstymo

Viena sunkesnių bet kurio sąžiningo politiko prievolių yra pasakyti neišmanėliui, kad jis kvailys. Tai reiškia ir savirefleksiją, ir gebėjimą skirti auką ir jos skriaudiką, ir aiškų atsiribojimą nuo žmonių, kurie, naudodamiesi trafaretinėmis banalybėmis, keršija bei skleidžiau melus).

Auginant sveikus augalus, o kalbant apie visuomenę, tas augalas būtų mąstantys piliečiai, nori nenori tenka teptis rankas ir rausti mėšlą. Tas mėšlas ir martinavičių demogogijos, ir „Karštų komentarų“ „ironijos“, ir „Laisvų laikraščių“ vergovinis mentalitetas, ir akivaizdūs „Vakaro žinių“ nusikalbėjimai, ir janutienių lėkštos blevyzgos bei agresyvus melas.

Klasikinis tekstas, kai žmogus, kuris yra idiotas (čia švelniai stengiuosi kalbėti), nuolat meluoja, nesuvokia skaičių ir jų sąryšių, dar drįsta zirzti visur skųsdamasis, kaip ji skriaudžia, paskelbtas čia. Toliau jį ir panagrinėsiu.

Graudu, žinoma, Martinavičiui, kad jis, toks pats sau gražus, pats sau fainas vyrukas su blizgiu kostiumėliu, man visiškai neįdomus, bet ką padarysi… Kvaili vyrai man atgrasūs. Ir jokie jų turtai, tariami grožiai, etc. etc., bent jau man, niekada neatpirks jų išskirtinai neaptašyto proto ydų. Nėra minčių, nėra autoironijos, nėra vyro. Viskas.

Toliau apie tekstą.

Komentaro tikrai neištryniau, kaip bando įrodinėti taip save bandydamas sureikšminti Martinavičius. Nereikia meluoti dar kartą. Tad dar kartą, jau matyt kokį dešimtą kartą patvirtinu, jog ponas Sigitas Martinavičius yra idiotas, neišsislavinęs ir labai įkyrus žmogus. Ne kartą ramiai ir kultūringai paprašytas nebesilankyti mano Facebooko paskyroje ir netrukdyti, o galiausiai ir blokuotas, jis vis tiek lenda ir dėsto savo kliedesius, negebėdamas suvokti, kas sakoma ir kas atsakoma.

Esu jau seniai jį blokavusi, dabar jis it vėžio ląstelė ir parazitas lenda kitais kanalais.

Mano laikas man yra brangus ir aš neturiu galimybės kalbėti su kiekvienu susireikšminusiu primityvu. Taigi, savo nuomonės nekeičiau, o į Prezidentus kandidatuosiu būtent todėl, kad šioje šalyje diskusijos remtųsi ne kokių nors martinavičių, janutienių ar miškiniu melais, o rimta, pamatuota ir duomenimis paremta logika, ir tai galiausia praturtintų visus mano šalies gyventojus, o ne vien martinavičius, taip nuobodžiai besididžiuojančius savo prastu skoniu ir turtais.

Mažulytė faktinė detalė apie Martinavičiaus „protą“ ir gebėjimą „suvokti“ tokia. Viename savo įraše (o jų man jis paskyrė dešimtis, jei ne šimtus) Martinavičius mane kaltina, kad esą aš „intriguoju gudriai manipuliuodama nesigaudančia visuomenės dalimi“. Jokių konkrečių faktų jis nepateikia, tiesa, pats absoliučiai nesuvokia nei skaičių, nei sąryšių. Konkretus pavyzdys.

Viešoje erdvėje, komentuodamas Romo Lazutkos tekstą apie pensijas šis ponulis baisisi Sodros išlaidomis administravimui, o paprašytas patikslinti, kokia ta suma ir kaip ji atrodo šalia išmokėtų pensijų. S. Martinavičius be elementarus gėdos jausmo teškia, kas ant liežuvio užplaukia , ir rašo: „3 milijardus kainuoja“.

[Papildome nuotrauka]

Kad parodyčiau tikrą neišmanėlio veidą, o toks yra p. S. Martinavičiaus veidas, informuoju, kad Sodros administravimo išlaidos 2016 metais sudarė 66,2 mln. eurų, taigi – 45 kartus mažiau, nei pasakoja neišmanėlis arba, kas dar šlykščiau, intrigantas S. Martinavičius. Ties minimi per 66 mln. eurų sudaro 1,93 proc. nuo visų 3436,8 mln. eurų Sodros išlaidų. Bet kokios privačios įmonės su tokia darbo apimtimi panašios tiesioginės administracinės išlaidos būtų pripažintos itin efektyviomis.

Kažkas iš teksto komentatorių replikavo, kad nenusikalba tik tas, kuris nekalba. Jei pastaba skirta man, tai aš nenusikalbėjau, o pasakiau po ilgų apmąstymų.

Aš su įsitikinusi, kad p. Martinavičius yra apgailėtinas, nemąstantis, įkyrus tipas, iš tų, kuriuos kultūringai išvarius pro duris, galiausia tenka mesti per langą ir identifikuoti, kad jis yra idiotas. Net nesugeba suvokti, kad yra kvailas.

Beje, ir komentarai po tekstu praktiškai visi iki vieno pripažįsta, kad mano diagnozė buvo tiksli. Tarkime toks: “Tikrą tiesą Maldeikienė apie jį pasakė ir, manau, kad dar per mažai pasakė. Jis NUOLAT ir atvirai vadina seimo narę melage ir aferiste. Su tuo žmogumi neįmanoma palaikyti jokios prasmingos diskusijos, neskiria sąvokų ir skaičių. Yra reto lygio intrigantas. Garliavos įvykių dalyvis.“

12 komentarai įraše "Nesikapanojęs mėšle neužauginsi… mąstymo"

 1. Sigitas Martinavičius parašė:

  Aušra Maldeikienė toliau meluoja ir elgiasi amoraliai

  Nebesileisiu iki jos lygio, nebežeminsiu Aušros, gaila Seimo ir moterų vardą žeminti. Tik pasakysiu, kaio šlykščiai Seimo narė meluoja. Apie SODRA esu prirašęs gausybę straipsnių. Man SODRApajamos ir išlaidos yra žinomos iki smulkmenų. Niekada nesu rašęs, kad SODRAadministravimas 3milijardai, nes visas biudžetas ne ką didesnis. Kokio durnumo reikia būti, kad taip apie mane parašyti?

  Maldeikienė teigia, kad 2016m SODRA administravimas yra 66 milijonai. Vėl melas. 2016m Sodra administravimas yra virš 200milijonų. Kaip Seimo narė save kažkodėl vadinanti ekonomiste gali to nežinoti. Maldeikienė teigia, , kad SODRA labai efektyviai dirba, palygina su verslo įmone. Kokio bukumo ekonomistas gali būti, kad lyginti SODRA, kur mes visi sunešam pinigus ir ji tik išmoka, su UAB?

  Maldeikienė kaip argumentą mano kvailumo cituoja komentarus po straipsniu. Miela, Aušra Maldeikiene ar suvokiate imi kokio lygio puolėte, gal man iš Delfio cituoti komentarus apie Jus.

  Ir tai daro Seimo narė, kuri ruošiasi į prezidentus. Juokinga ir graudu, kad Seime tokiems atsiranda vieta

 2. Mauras parašė:

  nesuprantu, kodėl reikia gaišti laiką kovojant ir aiškinantis su kiekvienu bukapročiu, kuris nesugeba pasižiūrėti, kiek administravimo išlaidose sudaro darbo užmokestis ir kt. susiję išlaidos, o kiek paskolų palūkanos? ar čia rašinėjančios Viktorijos lygio pamazgų duobės gyventoju? Liaudies išmintis sako “duok durniui kelią”, čia lietuviška, o “let the rubbish flow” anglosaksiška… Jums gal gyvenimas atrodo per ilgas, p.Aušra, ir be to (tuoj gausiu kad mažai nepasirodys ;-)) ne tam jus žmonės rinko. Ramaus vakaro, ir tausokite save, nesišvaistykite.

 3. Tomas parašė:

  Oj, tas Garliavos patvorinis. Kartais užeinu į jo paskyrą, pasijiuokiu, paliūdžiu, pakomentuoju. Bet nelabai suprantu, kaip jam pavyksta vystyti verslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *