MENIU

Komentarai (2) #darbasTaryboje, Politine programa, Rinkimų reklama

Rinkimų apžvalga

Rinkimai baigėsi, ir, kaip žadėjau, atsiskaitau jums už man rinkimams paaukotus pinigus.

Mano prašymą, kuris buvo skelbtas tik mano Facebooko paskyroje ir tinklaraštyje  išgirdo 147 žmones, kurie visi kartu mano paaukojo 3126,46 eurus. Labai labai jums dėkoju ir tikiuosi nenuvilsiu. Absoliuti dauguma jūsų man pervedėte iki 12 eurų.

Iš viso mano rinkiminės išlaidos sudarė 2716,84 eurus, iš jų reklamos konsultacijos— 800 eurų, spauda 1553,84 euro  ir reklaminės medžiagos platinimas — 363 eurai. Likę nepanaudoti 404, 61 euro pagal politinių kampanijų finansavimo reikalavimus atiteko Lietuvos sąrašo politinei partijai, kuri mane įtraukė į savo rinkimų sąrašą.

Jokių biudžeto pinigų negavau ir nenaudojau, taip pažadu elgtis ir ateityje. Nežinau, kas gali būti ciniškiau, kaip pusę miesto aplipinti savo padailintais paveiksliukais už pinigus, kuriuos pasiėmei iš biudžeto, taigi — mokytojų, bibliotekininkų, dėstytojų, mokslininkų, policininkų ar socialinių darbuotojų . Ir tai ne populizmas, ką sakau: partijos turi būti finansuojamos, bet mokesčių mokėtojai vargu ar pageidauja finansuoti padailintų moteriškių ir vyrukų, kurie per 25 metus darbo parlamente net viešųjų finansų abėcėlės nesugeba suvokti, „abrozdėlius“. Garbinga, tikrų, o ne parodomųjų pokyčių trokštanti partija pinigus skirtų kokybiškų, atsakingų, protingų partijos programų ruošimui, užsakytų rimtus sociologinius tyrimus, galų gale už mokesčių mokėtojų aukas pamokytų parlamentarus elementarios matematikos ir viešųjų finansų pradmenų.  Tada ir galėtume kalbėti apie garbingą kitokią politiką.

Taigi, mano Seimo nario mandatas, kuris visiškai finansuotas tik rinkėjų ir rėmėjų pinigais, kainavo 2716,84 euro. Asmeninių lėšų sąmoningai neskyriau, nes manau, kad jeigu manote, kad galiu jus atstovauti, mano dalis turi būti mano žinios ir nuoširdus darbas. Tai ir pažadu.

2 komentarai įraše "Rinkimų apžvalga"

  1. Erta parašė:

    Sveika!Dziaugiuosi uz jusu pergale,linkiu didziules sekmes mazuose darbuose,kurie virs didziais pasiekimais ateityje.Aciu uz paprastuma,ir zinoma stiprybes!

  2. Marius parašė:

    Esu šiaulietis tad balsuoti už jus tiesiogiai negalėjau. Džiaugiuos už jus. Pagaliau turėsime žmogų seime kuris išmanys ekonomiką. Tikiuos nenuvilsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *