MENIU

Komentarai (4) #darbasTaryboje, Politine programa

Prašymas aukoti pinigų rinkimams

Pateikiau jums savo rinkimų programos pagrindines tezes, kurios kartu yra ir atsakymas į man dažnai užduodamą klausimą, kodėl ilgai sakiusi, kad nedalyvausiu jokiuose rinkimuose, dar kart apsisprendžiau kandidatuoti. Patvirtinu, tikrai nesu žmogus, kuriam realus politinis veikimas yra normali gyvenimo būsena. Esu knygų žmogus, geriau jaučiuosi vienumoje analizuodama ir rašydama, nei viešai kalbėdama. Esu savimi mokydama, o ne aktyviai dalyvaudama politinėse diskusijose. 

Vis dėlto esminis dalykas, kuris nulėmė dabartinį apsisprendimą — neįtikimai siauras svarstomų klausimų ratas; labai negyvos, akivaizdžiai ryšių su visuomene agentūrose kuriamos rinkimų tezės. Daugybę metų skaitydama rinkimines programas ir jas analizuodama, matau, kad aptariamų klausimų ratas įstrigęs praeityje, vėl ir vėl žadama mažinti skurdą bei didinti pajamas, tačiau nė karto neteko matyti, kad kuri nors partija būtų rišliai paaiškinusi, kas ankstesnėse tezėse vis dėlto buvo ne taip, jeigu tas skurdas, net augant ekonomikai, nemažėja, o priešingai vis labiau slegia mūsų visų gyvenimus.  Juk akivaizdu net tai, pastaruoju metu skurdo link slenka jau ir tie, kurie anksčiau dar daugiau mažiau galėjo džiaugtis ramesniu gyvenimu.

Pasaulis keičiasi, o mūsų politika įstrigusi beprasmiuose pažaduose (tarkime, ko verti vien lyg ir labai mokslišką programą pateikusios Tėvynės Sąjungos pažadai per penkerius metus vidutinį atlygį padidinti apie 75 proc., ir kasmet ekonomiką auginti vidutiniškai po 8 proc.).

Kita vertus, pasaulis grėsmingai slenka vis didesnio neapibrėžtumo ir naujų, tarsi netikėtai iškylančių grėsmių link.

Dar kart pabandau kalbėti. Matydama Seimo ir Vilniaus Tarybos sales, kur nuobodžiaujančios atstovų akys retokai sušvinta gyvesne ugnele, itin retai girdi politines diskusijas, kurias keičia, deja, bent man suprantamoje finansų dalyje ganėtinai neįgalių valdininkų nerišlūs pristatymai,  girdėdama nugludintas, svetimais žodžiais, be aistros ir meilės tariamas  vadinamųjų politinių lyderių kalbas ir neaptikdama jokios rimtesnės Lietuvos ateities perspektyvos, jeigu pasitvirtintų kasdien  mūsų ausis, akis ir širdis pasiekiantis dažniausiai nelinksmų naujienų srautas, einu priminti — politikų priedermė kalbėti ir klausti. Jų prievolė siūlyti alternatyvius problemų sprendimų kelius. Ir jų pareiga, ne žadėti tai, ką įgyvendinti dažnai nėra net jų galioje, bet leisti tautai save pažinti ir kurti tokias bendro gyvenimo taisykles, kurios ateitį Lietuvoje garantuotų visiems mūsų šalies žmonėms.

Norėčiau Žirmūnų vienmandatėje apylinkėje, kurioje esu iškelta, išplatinti informacinį leidinį, todėl, jeigu jums pasirodys aktuali mano rinkimų platforma ir manote, kad mano darbas nėra beprasmis, paprašyti paremti mano rinkimų kampaniją.

Apie visas gautas aukas ir jų paskirstymą būsite informuoti. Mano kampanijos iždininkė yra daugeliui jūsų gerai žinoma Rasa Žemaitė, daugelį metų aktyviai kovojanti už Lietuvos šeimų interesus.

Kiekvienas jūsų galite mane paremti bet kokia suma iki 12 eurų. Norintys paaukoti daugiau, turėtų būtų pateikę mokesčių inspekcijai savo pajamų deklaracijas (šiuo atveju apribojama suma, kuri neviršija 10 VMDU, t.y. ne daugiau, kaip 7570 eurų). Tiesa, tokia suma man tikrai nereikalinga. Nes visas laikraštėlio leidimas ir platinimas turėtų neviršyti poros tūkstančių eurų sumos.

Aukos pervedamos tik banko pavedimu. Mano sąskaitos numeris LT127300010149064784    

Swedbank; Gavėjas Aušra Maldeikienė

Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti — auka

Eilutėje mokėtojo kodas  privaloma nurodyti savo asmens kodą.

Prieš pervesdami pinigus, dar kartą perskaitykite mano programą ir pagalvokite, ar galiu atstovauti jūsų interesus. Aš rašau, kuo tikiu, ir ką vykdysiu, tad pamąstykite, ar to norite.

 

4 komentarai įraše "Prašymas aukoti pinigų rinkimams"

  1. Dinas parašė:

    Patarčiau nepamiršti FB ir Google AdWords reklamos būdų. Per juos galite pasiekti savo tikslinę auditoriją, su nedidėlėmis išlaidomis.

  2. Daiva parašė:

    Sveiki, gerb. Aušra,
    tiesiog siūlyčiau keisti sloganą ” […] politikų priedermė kalbėti ir klausti”, nes kalbančiųjų – jau per daug, bet klausančiųjų ir girdinčiųjų – maža.
    Pagarbiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *