MENIU

Komentarai (0) #išgyvenkLietuvoje, #Maldeikienė

Už Valdą Benkunską ir Konservatorių frakciją Vilniaus Taryboje!

Artėja rinkimai, kurie didžia dalimi kiekvienam mūsų yra svarbiausi. Kalbu apie savivaldos rinkimus. 

Savivaldos Taryba sprendžia ne tik gatvių pločio ar gėlyčių, kurios auga ten ar kitur, klausimus. 

Ji sprendžia tai, kas svarbiausia mūsų gyvenime — kokios bus mokyklos, kas joms vadovaus (kitaip sakant, tai mūsų ateities klausimas) ir jos padeda tiems, kuriems sunkiausia — neįgaliesiems, sergantiems, seniems žmonės, bendrai — didžiai daliai visos sveikatos apsaugos sistemos. 

Nuosekliai neseku rinkiminių batalijų Lietuvoje, — tai pernelyg sudėtinga ir nėra laiko. 

Bet nematau diskusijų šiais svarbiausias klausimais. 

Ir, žinokite, visai neįdomu, kai nuobodžiaujanti ir nežinanti, ką veikia savivalda, kokia nors žurnalistė klausia, ką darysite.

Savivaldos rinkimai— tai ne vizijų konkursas. Tai kalba apie tai, ką darėte, kas nepavyko, kodėl nepavyko ir ką keisite, kad būtų geriau. 

Nuolat bėgiojančios partijos, kurių lyderiai grožisi gamta Tailande ar pastoviai rašo skundus, kurie niekaip nepasitvirtina, meluojantys frontai ir neapykantas skleidžiančios partijos — tikrai nėra tai, ką rekomenduočiau. Plačiau apie tai kalbėsiu savo penktadienio įraše. 

O dabar, kodėl konservatoriai? 

Nesu fanė. Be vargo galiu rasti problemų — ypač švietimo srityje, kurios nesprendžiamos metų metais, o tiesiog sušluojamos po kilimu. Na, kad nesimatytų. 

Bet ta partija mieste nuolat. Problemas žino, o ir jų siūlomas meras man beapeliaciškai atrodo geriausias. 

Kodėl renkuosi Valdą Benkunską, atsakyti labai paprasta. Man patinka žmonės, kurie dirba. Genijų, kurie žino viską, bet nesugeba ramiai kasdien nuosekliai dirbti, o ne sklaidytis socialiniuose tinkluose rasti lengva. Dirbančių — ir mažiau, ir jie rečiau matomi. 

Aš pažįstu Valdą nuo bendro darbo Vilniaus Taryboje metų. Kiek esu tuomet su juo bendravusi, visada gaudavau aiškius, profesionalius atsakymus. Tai man imponavo ir tuomet, o dabar, kai žinau, kokia tai retenybė Lietuvoje, imponuoja dar labiau. 

Mykolas Majauskas, mano galva, jau todėl negali būti meru, kad nesugeba suvaldyti savo ambicijų ir tuomet, kai dirbome toje pačioje Taryboje, draskėsi, kad jauni žmonės negautų licencijos atidaryti savo barą vietoje baro, kur buvo nužudytas žmogus. Logika Majausko tada buvo tokia: tegul gaidys vištelei akį išmuša, nes ožka lazdyną pagraužė. Taigi, Konstitucija ir įstatymai jam dzin. Man tai buvo raudona linija. Beje, baras veikia, ir toje vietoje ramu tylu jau daug metų. 

Artūras Zuokas yra tiesiog tinginys. Į Tarybos posėdžius ateidavo tuomet 10-15 min. ir kažkur išeidavo. Yra tokie žmonės — jie tik vadovauja ir skirsto nuopelnus savo naudai, o dirba kiti. Tuomet dirbo Šilgalis. Dėkui, man tokio mero nereikia. Ir jis neturi jokios rimtos profesionalios komandos. 

Taigi, ramiai balsuosiu už Valdą Benkunską. Ir palaikysiu Konservatorius. Žinosiu, kam po to pretenzijas reikšti ir į ką kreiptis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *