MENIU

Komentarai (4) #išgyvenkLietuvoje, #išsaugokgalvą, #Maldeikienė, Įžvalgos

Raseiniuose 2017 metų sausio 20 dieną skaitytos paskaitos video įrašas

4 komentarai įraše "Raseiniuose 2017 metų sausio 20 dieną skaitytos paskaitos video įrašas"

 1. Marytė parašė:

  Puikiai ! Ačiū ! Jei leisis kartą suspardomas, tu būsi nuolat spardomas ! Čia Raeiniuose ypač aktualu. Grįžo pralaimėjęs rinkimus Ačas ir įveda savo tvarką: spardo visus dėl kurių nepateko į seimą.

 2. Mauras parašė:

  puiki mintis įdėti įrašą. Kritiško proto pakanka, belieka palinkėti sveikatos ir ištvermės. Ir ne tik skaityti kitų teikiamus projektus, bet rengti ir pačiai su bendraminčiais, kaip padarėte su ydinga GPM lengvata gyvybės draudimui ir III pakopai. Negaiškite, mokesčiai laukia, o tai sudėtingesni ir gerokai didesnių teigiamų pasekmių šaliai galintys turėti klausimai.

 3. Marius parašė:

  Na va ir privalumas iš to kad nebeleidžia nuomotis automobilių. Jus gali vežioti profesionalus, didelę patirtį turintis vairuotojas. Jums gi geriau pagalvojus, per keliones laiką galite analizuoti priimamų įstatymų tekstą. Aš čia nei įronizuoju, ar šaipaus. Valstybės milijardai plaukia pro šalį tikrai ne čia. Esu net už tai kad kiekvienas Seimo narys turėtų asmeninį vairuotoją, su sąlyga kad seimūnai dirbtų kad ir keliones metu. Vien koks nors LNG terminalas per dieną kainuoja brangiau nei ko gero visų seimo vairuotojų išlaikymas per visus metus.

 4. Vilius parašė:

  wait wait wait, kartojat – balsuokit už tuos, kurie neturi įmonių kurias įdarbins tapę seimo nariais ir pan., bet balsavimo sistema nesuteikia tokios galimybės, todėl, kad apygardoje reikia rinkti vieną iš 2/3/4/5 tarp kurių NĖRA realių kandidatų, tai ką tokiu atvėju daryti? galėčiau dar ir dar ir dar visko prirašyt, bet nematau prasmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *