MENIU

Komentarai (4) #išgyvenkLietuvoje

Mano klausimai ir institucijų atsakymai dėl išskirtinių privilegijų Seimo nariams sveikatos apsaugos sistemoje

Kadangi žadėjau paviešinti savo susirašinėjimą su institucijomis, siekiant išsiaiškinti dėl algoritmų, kuriais sudaroma eilė gauti sveikatos priežiūros paslaugas ir dėl Seimo narių be eilės gavusių paslaugas sąrašo.

Klausimus ir atsakymus rasite .zip formate paspaudę šią nuorodą.

Šios dienos spaudos konferencijos Seime „Nomenklatūrinės sveikatos sistemos grimasos nepriklausomoje Lietuvoje“ įrašą rasite paspaudę šią nuorodą. Pridedame ir konferencijoje naudotas skaidres.

4 komentarai įraše "Mano klausimai ir institucijų atsakymai dėl išskirtinių privilegijų Seimo nariams sveikatos apsaugos sistemoje"

 1. Algirdas Daukus parašė:

  https://ok.ru/video/32934529776 – štai puikus komentaras Verygos ir komp. atsirašinėjimui

 2. Mauras parašė:

  “v sovetskom sojuze seksa net”, o jei yra, tai ne jūsų reikalas. Štai jums atsakymas tarp eilučių į visus jūsų klausimus. O šiaip – tipiškas nomenklatūrinis “durnelio” įjungimas, kai atvirai net nebando atsakyme sekti klausimų numeracijos.

  Tačiau elementarioji psichologija sako, kad pati klausimo formuluotė “kodėl neskelbiamas”, “kaip galima paaiškinti”, “ar tinkama nepaaiškinti”, “tikiuosi kad atsakantys sugebės suvokti” ir kiti kaltinimų ir arogancijos prifarširuoti klausimai pačiam klausiančiajam didelės garbės nedaro ir į konstruktyvų dialogą neveda. Todėl jie deja pagal paskirtį retoriniai, atsakymo nesulauks ir progreso sveikatos sistemoje nesukels. O gaila.

 3. Mauras parašė:

  o žyma “SISTEMINĖ KORUPCIJA” prie Santaros klinikų “eilės be eilės” atvejo buvo pranašiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *