MENIU

Komentarai (3) #Maldeikienė, Video

LNK laida “Diagnozė valdžia” su Aušra Maldeikiene.

Š.m. gruodžio 27 d. dalyvavau LNK televizijos laidoje “Diagnozė valdžia”. Diskutavome apie nūdienos gyvenimą įvedus eurą.
Laidos įrašą žiūrėkite čia >>> http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/diagnoze-valdzia-3/ziurek-diagnoze-valdzia-38

 

 

3 komentarai įraše "LNK laida “Diagnozė valdžia” su Aušra Maldeikiene."

 1. Gintaras parašė:

  Labai prasta laida.

  Kažkaip manydavau, kad didelė problema su visokiais debatais, būna, kad fiziškai neįmanoma išklausyti /diskutuoti, jeigu susirenka po 10 žmonių abejose barikadose (TV atveju). Bet panašu, kad ir 2 žmonių debatus galima surežisuoti kaip pavienius įvairių (lyg ir į temą, bet nevisai) atstovų pasisakymus/pasibėdavojimus:
  * pasilabina Maldeikienė
  * nusišneka Bradauskas
  * pasisako pensininkai, banko analitikas, buvęs seimo narys, verslininkas, daugiavaikė motina ir maisto banko darbuotojas
  * į tarpus reklamų ir pora Bradausko nusišnekėjimų

  ir laida baigta. Rezultatas 0, nebent kažkiek daugiau nesuprantančių pykčio ant valdžios.

  • Gintaras parašė:

   Kažkai pamaniau, kad lnkgo rašau :D.

   Mačiulis, Maldeikiene ir maisto banko moteris atrodė normaliai. Bradauskas nustebino savo kalbomis, kaip prasižioja taip gėda už žmogų.

 2. Ingrida Šimonytė parašė:

  Net vynas nepadėjo “dažiūrėti” iki pabaigos, tai neaišku, ko davė čiumadanuose 🙂 Sakyčiau, šįkart čia jau buvo “diagnozė laidai”. Diskusijos nebuvo, bet niekas net nebandė jos išgauti, nors tarsi buvo vienas kitas dalyvis, kuris galėjo ir ką nors naujo ar naudingo pasakyti apie ekonomiką ar priminti vieną kitą sermėginę tiesą. Nes juk absurdiška gvildenti klausimą “kodėl jūs žadėjot, kad niekas niekada nebrangs ir mus per metus užpils iki krūminių investicijomis”. Į šiuos klausimus atsakinėti gali tik tie, kurie turi budintį atsakymą į visus klausimus “visi vagiai ir melagiai”, net jeigu dėl blogo derliaus pabrango agurkai 🙂 Tokių, tiesa, laidoj buvo, tai jie matyt savo auditoriją pasiekė ir savo žinią pranešė.

  Įdomus laidoje buvo tik naujasis nomenklatūros aiškinimas. Dabar žinosiu, kam esu skolinga už atkurtą Nepriklausomybę 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *