MENIU

Komentarai (4) #išsaugokgalvą

Kaip netikėtai teko įteikti apdovanojimą

Vakar buvo puikus vakaras: atėjau ir ketinau stebėti renginį – Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų teikimo ceremonija, kuris man atrodo išskirtinai prasmingas, bet neatėjo vienas iš tų, kuris turėjo teikti apdovanojimus ir manęs paprašė paskelbti laureatą, dirbantį su atskirties grupėmis.

Ir koks buvo man netikėtumas, tikras džiaugsmas ir didelė garbė, kad visai Lietuvai pranešiau, jog apdovanojimą gauna Henrika Varnienė, kuri ne tik pati jau daug metų augina negalios kamuojamą dukrelę,tokiu pat vardu kaip aš, bet ir tikrai išskirtinai gražiai ir nuoširdžiai dirba visų neįgaliųjų labui. Aš iš jos daug sužinojau ir išmokau. Jos stiprybė įkvepia ir kai būna sunku, padeda suprasti, kad dar nieko nepadariau ir turiu stengtis labiau.

Dėkui Tau, Henrika Varnienė.

4 komentarai įraše "Kaip netikėtai teko įteikti apdovanojimą"

 1. Eligijus parašė:

  Kaip Jūs sukuriat įstatymus, kad žmogaus butas tampa jo kankinimo vieta ? Invalidas jaunuolis ir jį slauganti mama kenčia pastovų kankinimą, nes lange stovi supynės. Namas ne standartinės formos, už 3 metrų miškas. Pagal akustikos lygį ten galima ruošti koncertus. Kaip gyventi žmoniem kurių gyvenimas paverstas pragaru.
  +37060715700

  • Aušra Maldeikienė parašė:

   Nesupratau, kodėl esu kaltinama dėl tų įstatymu aš, kuri jau metai kiekvieną savaitę kalba, kokia tai baisi neteisybė toks žmogaus įkalinimas tyloje ir vienatvėje. Ir čia daugybę kart rašiau.

   • Eligijus parašė:

    O jūs manot, kad problemos spręsti nereikia ? Mes ne išmaldos ar pinigų prašom, mes prašom problemą spręsti. Arba legalizuoti mankinimą

 2. Aušra Maldeikienė parašė:

  Manau, kad reikia spręsti. Ar imsiuosi tuoj pat tai daryti? Nemeluosiu, ne. Mano dienotvarkė yra užkimšta darbais be galo. Net ir šiandien, o dabar Verbų sekmadienis (didelė šventė), dirbu. Taigi, aš negaliu pataisyti pasaulio viena. Jūs man parašėte į Seimo paštą? Ar parašėte Džiugeliui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *