MENIU

Komentarai (2) #išgyvenkLietuvoje

Interviu InfoTV laidoje “Dienos komentaras” su Indre Makaraityte

Ketvirtadienį Indrės Makaraitytės buvau pakviesta papasakoti ko tikiuosi iš Prezidento rinkimų kampanijos. Šio interviu įrašą rasite šioje nuorodoje, interviu prasideda nuo 15:53.

2 komentarai įraše "Interviu InfoTV laidoje “Dienos komentaras” su Indre Makaraityte"

  1. Mauras parašė:

    šapoka kaip užstrigusi plokštelė lipdo “susitvarkymo su skurdu” pleistriuką ir prieš pradedant rimčiau peržiūrėti mokesčius vis siūlo suavėti geležines kurpes. Lietuvos laukinės rinkos instituto ideologinio ruporo, kuriai viskuo kalti mokesčiai, palaikymas jam neatsitiktinis. Jei anksčiau buvo galima spėti, kad “profesionalai” vyriausybėje vengs politikos, tai dabar galima aiškiai įvardinti – tai žaliųjų-valstiečių politika, palaikoma naujojo “porinkiminio” skvernelio ir įgarsinta finansų ministro.

    “Sodra buvo sukurta darbo liaudžiai” – epic. Vainienės teiginys, kad Lietuva iškrenta šešėlio dydžiu, yra mitas, jei nepasakyti griežčiau – įžūlus melas, nes to paties LLRI tyrimai rodo, kad šešėlis Lietuvoje kiek mažesnis nei Latvijoje ar Lenkijoje.

    Indrė Makaraitytė viena iš nedaugelio žurnalistų, sugebančių pakalbinti ne vieną ar du, o pakankamai platų ratą ir nepamesti iškelto klausimo. Bet kodėl pajamų nelygybės klausimas jos valia susipainiojo su Prezidento rinkimais, vietoj to kad pasiaiškinti su Seime atsidūrusiais rinkimų pažadukais ir jų premjerais, taip ir nesupratau. Tuomet ir p.Aušros pasisakymas paliko nelabai konstruktyvų įspūdį, buvo gan chaotiškas ir iškrentantis iš viso kito konteksto.

  2. As parašė:

    Tokių gyvų politikų kaip Aušra mums labai trūksta. Tas pataikavimas neissilavinusiems ir diskusijų trūkumas tiesiog žudo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *