MENIU

Komentarai (3) #Maldeikienė, Video

Ašara versus Aušra: kuri tikroji?

Haroldo Mackevičiaus dėka mano idėjos važiuoja ir Dviračio šou ratais.

Ašara Maldeikienė tragiškas ir nerimastingas žmogus, kuriam vis dėl kažko širdį skauda. Jos sijonukas keistokas, bet džiugu, kad liekna. Už tai dėkui Astai Baukutei. Beje, išklausyti viską drąsos neužteko. Bet gal kada nors ir aš tapsiu tokia visai pavergta idėjų.

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/dviracio-sou-14/ziurek-dviracio-sou-648
(Siužetas su manimi – nuo 1 min. 45 sek.)

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/dviracio-sou-14/ziurek-dviracio-sou-661
(Siužetas su manimi – nuo 1 min. 45 sek.)

 

3 komentarai įraše "Ašara versus Aušra: kuri tikroji?"

 1. Marius parašė:

  Na, o šiaip ar neerzina šitoks personažas jūsų pačios? Okei čia toli iki patyčių, bet “Dviračio šou” humoras yra gi blogis. Pasišaipo iš politikų, pasišaipo, žmonės pasijuokia, bet problemos kaip buvo taip ir lieka, tik va žmonės būna tokioje iliuzijoje, girdi, va jei jau “Dviračio šou” pasišiapė, tai va kažkaip jau mes esame informuoti ir nuo to, suprask, problemos nebėra. Bet gi yra. Ar kas nors ir kada pasikeitė nuo to, kad “Dviračio šou” pasijuokė? Taigi. Tad stengiuos šitos laideliūkštės net nežiūrėti, jau kokį 10 metų. Išties problema dar didesnė su “Dviračio šou”, savo humoru kažkaip jie nori išlaikyti status quo savo (Mackevičiaus komandos) visuomenės supratime, va pavyzdžiui, pasišaipė iš jūsų vien todėl, kad jūs esate visuomeniškai aktyvi ir “Dviračio šou” komandai tai pasirodė nepriimtina – gal iš idėjos, o gal pagal nurodymą. Apie LNK esu labai blogos nuomonės.

  • Ausra M. parašė:

   aš taip rimtai į save nežiūriu. Esu aš, ir yra ta veikėja, kurią dauguma laiko maldeikiene, toks jų įsivaizduojamas personažas. Kai kurie momentai — gestai, kalbos tempas, tonas neblogai sugriebti.
   Humoras visada, bendrai imant, gėris.
   Dėl LNK — manau LRT yra daug didesnė problema. Ir gerokai labaiu ciniška.

   • Marius parašė:

    Na taip, aš sutinku, kad aktoriai pagauna parodijuojamo asmens elgsenos bruožus ir juos eksploatuoja. Sutinku, galima net įvertinti aktorių meistriškumą kaip jie sugeba parodijuoti realų asmenį. Turiu omeny kitą “Dviračio šou” blogybę – vos tik atsiranda koks labiau visuomeniškai aktyvesnis, labiau pastebimas, turintis gerų intencijų žmogus, tuoj pat “Dviračio šou” jį sukarikatūrina. Man tai visiškai nepriimtina. Kai kur būna atviros patyčios. Pavyzdžių apstu, pradedant nuo profsajungiečio su anot “Dviračio šou”: “su š… spalvos batais” iki Naglio Puteikio, ar jūsų karikatūrų. Žmonės nieko blogo nepadarė, o jau karikatūrinami ir suprimityvinami. Beje galima atsekti koks yra Haroldo Mackevičiaus komandos politinės simpatijos, tam tikrų politinių krypčių veikėjų dabar jie nešaržuoja.
    Taip, sutinku, kad ir LRT yra blogis. Galbūt net didesnis nei LNK, pastaroji TV yra gi privatus, išsilaiko iš reklamos, gi LRT – iš mokesčių mokėtojų lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *